مینیاتور
سلامی چو بوی خوش آشنایی
 

زلزله ای به قدرت 7.5 ریشتر سراوان در استان سیستان و بلوچستان و نزدیک مرز ایران و پاکستان را لرزاند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مرکز لرزه نگاری کشوری، وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد ساعت 15:14 امروز سه شنبه 27 فروردین 92، زلزله ای به قدرت 7.5 ریشتر سراوان در استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.

مرکز این زمین لرزه در فاصله 81 کیلومتری سراوان، 83 کیلومتری خاش و 1314 کیلومتری تهران و در حوالی مرز ایران و پاکستان است.

کانون این زمین لرزه در عمق 95 کیلومتری سطح زمین ثبت شده است.

این درحالی است که مرکز زمین شناسی آمریکا، قدرت این زلزله را 7.8 ریشتر و عمق 82 کیلومتری سطح زمین اعلام کرده است.

عمق زیاد زلزله موجب شد تاثیرات آن در وسعت زیاد حس شود؛ از هند تا شیراز و بوشهر، از کرمان تا امارات و قطر. پس زلزله 7.7 ریشتری و به روایتی 7.8 ریشتری سراوان ایران، خبر فوری خبرگزاری های بین المللی شد، اهالی دوبی سراسیمه به خیابان ها ریختند و چند برج تخلیه شد.موضوع مطلب : عمومی3

ارسال شده در: ۱۳٩٢/۱/٢٧ :: ٤:٢۳ ‎ب.ظ :: توسط : رضاموضوع مطلب : عمومی3

ارسال شده در: ۱۳٩٢/۱/٢٠ :: ۸:٥۱ ‎ب.ظ :: توسط : رضا

این بازیگر روز گذشته (11 فروردین‌ماه) در بخش آی‌سی‌یوی بیمارستان لقمان بستری شد و با وخامت حالش به گفته‌ پزشکان، دچار مرگ مغزی شده است.

بدیعی متولد سال 1356 در تهران است. او سال 1375 به سینما راه یافت و با فیلم «بودن یا نبودن» به کارگردانی کیانوش عیاری فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد. وی در رشته‌ علوم تغذیه تحصیل کرده است.

از دیگر کارهای او می‌توان به این فیلم‌های سینمایی اشاره کرد: (۱۳۷۸) دست‌های آلوده (سیروس الوند)، (۱۳۷۹) هفت پرده (فرزاد مؤتمن)، (۱۳۷۹) از صمیم قلب (بهرام کاظمی)، (۱۳۸۲) شمعی در باد (پوران درخشنده)، (۱۳۸۴) پروانه‌ای در مه (محمدجواد کاسه‌ساز)، (۱۳۸۵) سربلند (سعید تهرانی) و (۱۳۸۷) روز هشتم.

یادش گرامی!موضوع مطلب : سینمای ایران2

ارسال شده در: ۱۳٩٢/۱/۱۳ :: ۱۱:۱٤ ‎ب.ظ :: توسط : رضاموضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
RSS Feed