مینیاتور
سلامی چو بوی خوش آشنایی
 

جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خاوران» به 22 نفر از برگزیدگان خود جایزه اهدا می‌کند.


در بخش فیلم: تندیس و مبلغ 5 میلیون ریال برای بهترین تحقیق یا فیلمنامه، برای بهترین تصویربرداری، بهترین تدوین، بهترین صدابرداری یا صداگذاری، بهترین کارگردانی و همچنین تندیس، مبلغ 5 میلیون ریال و حمایت از اثر بعدی تا سقف ده میلیون ریال از سوی ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان ایران به بهترین پویانمایی، بهترین فیلم مستند، بهترین فیلم داستانی، بهترین فیلم تجربی و نیز تندیس جشنواره و مبلغ 4 میلیون ریال به برترین استعداد جوان و تندیس و مبلغ 6 میلیون ریال به بهترین تهیه‌کننده یا مجری طرح و جایزه ویژه هیئت داوران، شامل تندیس، مبلغ 20 میلیون ریال و حمایت از اثر بعدی تا سقف 15 میلیون ریال اهداء خواهد شد.
بنابراین گزارش، در بخش عکس نیز جوایزی شامل تندیس و مبلغ 5 میلیون ریال، دیپلم افتخار و مبلغ 4 میلیون ریال، لوح تقدیر و مبلغ 3 میلیون ریال به ترتیب به عکس‌های اول تا سوم اهداء می‌شود.
همچنین تندیس و مبلغ 3 میلیون ریال به برترین استعداد برتر بخش عکس اهدا خواهد شد.
در بخش پوستر جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خاوران» تندیس و مبلغ 2 میلیون ریال و دیپلم افتخار و مبلغ یک و نیم میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار و لوح تقدیر به همراه یک میلیون ریال به نفرات اول تا سوم این بخش اهدا می‌شود.
همچنین تندیس و مبلغ 5 میلیون ریال، دیپلم افتخار و مبلغ 4 میلیون ریال و لوح تقدیر و مبلغ 3 میلیون ریال به ترتیب به بهترین فیلمنامه‌های اول تا سوم اهدا می‌شود.
نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان‌ـ‌ منطقه دو باعنوان خاوران از 28 تا 31 تیرماه در بیرجند توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

برناموضوع مطلب : جشنواره ایران

ارسال شده در: ۱۳۸٩/٤/٧ :: ٢:٠٦ ‎ب.ظ :: توسط : رضاموضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
RSS Feed