مینیاتور
سلامی چو بوی خوش آشنایی
 

در بخش جنبی دهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خاوران» چهار کارگاه تخصصی برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در دهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خاوران» در کنار برنامه‌های مختلف جشنواره سه کارگاه تخصصی عکاسی، فیلمنامه‌نویسی، تدوین و عرضه و استانداردسازی در فیلم کوتاه (عرضه و پخش) برگزار می‌شود.
کارگاه تخصصی تدوین روز سه‌شنبه 29 مردادماه با عنوان تدوین دیجیتال و استانداردهای صوتی و تصویری با حضور مهرداد سلیمانی در محل سینما بهمن شهر بیرجند برپا می‌شود.
کارگاه تخصصی استاندارسازی در فیلم کوتاه (عرضه و پخش) با حضور محسن برمهانی معاون بین‌الملل انجمن سینمای جوانان ایران روز چهارشنبه 30 مردادماه در سینما بهمن شهر بیرجند برگزار خواهد شد.
همچنین در روزهای 29 و 30 مردادماه در سالن کوچک سینما بهمن بیرجند کارگاه تخصصی فیلمنامه‌نویسی با حضور علی درخشی برگزار خواهد شد.
علاوه بر این کارگاه تخصصی عکاسی به همراه نقد عکس و تور عکاسی با حضور امین ابراهیمی در روزهای 29 و 30 مردادماه در سالن گلبانگ شهر بیر جند برپا می‌شود.
دهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان منطقه دو «خاوران» تا 31 مردادماه جاری در شهر بیرجند ادامه دارد.موضوع مطلب : جشنواره ایران

ارسال شده در: ۱۳۸٩/٤/٢٩ :: ۱:٤۱ ‎ب.ظ :: توسط : رضاموضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
RSS Feed