مینیاتور
سلامی چو بوی خوش آشنایی
 

به آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تنها کمتر از یک هفته فرصت باقی است.


به گزارش سرویس فرهنگی هنری برنا به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، 12 مردادماه آخرین فرصت ارسال آثار فیلم سازان علاقه مند برای شرکت در بیست و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران است و فیلم‌سازان و تهیه کنندگان برای شرکت در این جشنواره می‌بایست فرم تقاضای شرکت در این جشنواره تا 12 مردادماه در وب سایت جشنواره به آدرس www.shortfilmfest تکمیل نمایند. 

بنابراین گزارش این دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در بخش‌های: سینمای ملی که شامل مسابقه سینمای ملی، پرتو ایمان (فیلم‌هایی که به مفاهیم دینی بپردازند)، چشم‌انداز سرزمین زیبای ما (فیلم‌هایی که تصویری از ظرفیت ها و زیبایی‌های اقصی نقاط کشورمان را ترسیم نمایند)، چراغ راه (همت مضاعف و کار مضاعف) و بخش بین‌المللی شامل : مسابقه بین‌المللی، آسیا (جلوه‌گاه شرق) و جهان اسلام برگزار می شود.

در این گزارش آمده است: ارتقای سطح آگاهی ، تجربه و بینش نسل جوان برای نیل به سینمای ملی با هدف بسط و تعمیم ارزش های والای دینی و هویتی، تحکیم خانواده، پرداختن به موضوعات اجتماعی و فرهنگی، امید، عدالت، فرهنگ شهادت دفاع مقدس ، دستاوردهای جدید علمی ، ظرفیت های فرهنگی ، تمدنی و تاریخی و پرورش هنرمندانی متعهد ، خلاق و توانمند که موجب دستیابی به آثار فاخر فیلم کوتاه می‌شود از جمله اهداف جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران است. 

کلیه فیلم های داستانی ، مستند ، تجربی و پویانمایی که زمان آنها در فیلم های مستند حداکثر 40 دقیقه و در فیلم‌های داستانی، تجربی و پویانمایی حداکثر 30 دقیقه و از سال 1387 تاکنون تولید شده باشند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. 

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از 28 آبان ماه تا 3 آذرماه سالجاری در تهران برگزار می‌شود.موضوع مطلب : جشنواره ایران

ارسال شده در: ۱۳۸٩/٥/٦ :: ٤:٠۳ ‎ب.ظ :: توسط : رضاموضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
RSS Feed