مینیاتور
سلامی چو بوی خوش آشنایی
 

جام جم آنلاین: برنامه "راز موفقیت" کاری از گروه فرهنگی، اجتماعی و اقتصاد شبکه چهار سیما است که به کارگردانی و اجرای " اسماعیل میرفخرایی" در 20 قسمت 45 دقیقه ای شنبه شب ها ساعت ٢١:۵٠ پخش می شود.


به گزارش روابط عمومی شبکه چهار، این برنامه با هدف کلی تشریح مفهوم موفقیت و عوامل مؤثر در ایجاد احساس موفقیت با ساختار ترکیبی و تلفیق نظرات کارشناسان حوزه های مختلف علوم مربوط به این موضوع شامل روانشناسان فردی و اجتماعی ، جامعه شناسان ، مردم شناسان و متخصصین علوم تربیتی در راستای نعمیق سطح دانش مخاطبان تلاش خواهد نمود.

ایجاد فضای چالش و طرح نظرات موافق و مخالف در ارائه نظریه های موجود و نقد مطالب نشریات زرد از راهکارهای دیگر برنامه در جلب مخاطب است. ایجاد فضای مساعد جهت مشارکت فعال مخاطبان از دیگر قسمت های برنامه است.

برنامه " راز موفقیت " در هرقسمت موضوعاتی چون مفهوم موفقیت و تعریف آن ،، ارائه دیدگاههای مختلف درخصوص مفهوم موفقیت ، تغییر مفهوم موفقیت در کشورما و برخی کشورهای خارجی ، الگوهای موجود در بررسی موفقیت فردی، عوامل مؤثر در ایجاد احساس موفقیت در هر فرد ، نقش تفکر در امر موفقیت و شکست ، نقش خانواده در امر موفقیت و شکست ، نقش آموزش و پرورش در امور موفقیت و شکست و راهکارها و شیوه های دستیابی به موفقیت مورد بررسی قرار می گیرد.

اجرای این برنامه بطور مشترک برعهده " اسماعیل میرفخرایی" و " سیاوش صفاریان پور" است.موضوع مطلب : برنامه تلویزیون

ارسال شده در: ۱۳۸٩/۸/۱ :: ۱٠:٥۱ ‎ب.ظ :: توسط : رضاموضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
RSS Feed