مینیاتور
سلامی چو بوی خوش آشنایی
 

آزمون سراسری پذیرش هنرجوی دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور به صورت همزمان سیزدهم اسفند برگزار می شود.


سعید ربیعی معاون آموزش و فرهنگی انجمن سینمای جوانان ایران با اعلام این خبر افزود: این آزمون که همه ساله در آبان ماه با هدف پذیرش هنرجو برپا می شد، امسال با تغییرات اساسی و با الهام از برنامه های کلان آموزشی و سیاستگذاری های فرهنگی و محتوایی و به تاسی از نگاه و دغدغه های معاونت محترم سینمایی زیرنظر مدیریت آموزش و فرهنگی انجمن سینمای جوانان ایران برای اسفند ماه طراحی و پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: طراحی و برنامه ریزی جدید آموزشی بر اساس پژوهش ها و نیازسنجی انجام گرفته از ابتدای سال 1390، در چهار ترم پیش بینی شده است که هر ترم به طور متوسط 10 تا12 هفته می باشد.
معاون آموزشی و فرهنگی انجمن سینمای جوانان ایران با بیان اینکه در دوره جدید آموزش فیلمسازی، رویکرد جدی به آموزش های کارگاهی و عملی است اضافه کرد: دروسی مانند عکاسی، فیلمنامه نویسی ، مبانی سواد بصری، تاریخ سینما، تصویربرداری، نورپردازی، کارگردانی، تدوین، مدیریت تولید، صدابرداری و صداگذاری برای این دوره طراحی گردید که به صورت مستیقیم و یکپارچه در کل دفاتر انجمن سینمای جوانان برگزار می گردد و پذیرفته شدگان در این آزمون سراسری و فارغ التحصیلان دفاتر آموزشی سینمای جوان می توانند از امکانات و خدمات آموزشی و تجهیزاتی انجمن از قبیل امکان استفاده از تجهیزات تولید فیلم کوتاه، دریافت گواهی نامه معتبربین المللی در پایان دوره، حمایت از تولید فیلم کوتاه و حمایت از حضور فیلمسازان موفق در مجامع سینمایی ملی و بین المللی برخوردار شوند.
وی عنوان کرد: این آزمون سیزدهم اسفندماه آینده به صورت همزمان در تمامی استان ها و شهرهای کشور مانند اصفهان، اردبیل، اهواز، ایلام، ارومیه، اراک، انزلی، آباده، آبادان، بوشهر، بندرعباس، بروجرد، برازجان، تبریز، تویسرکان، تالش، تهران، خرم آباد، دزفول، بجنورد، رفسنجان، رشت، رودبار، زنجان، زاهدان، ساری، سبزوار، سنندج، سمنان، شیراز، شاهرود، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمان، کرمانشاه، کرج، گرگان، گناباد، لاهیجان، مراغه، مشهد، ملایر، مهاباد، مشکین شهر، نجف آباد، نیشابور، نهاوند، همدان، یاسوج، یزد، تربت حیدریه، اسلامشهر، چالوس، بم، شهرری و بیرجند، خمینی شهر، تنگستان و... برپا می شود.
ربیعی ضمن دعوت از تمامی متقاضیان شرکت دراین دوره آموزشی اعلام کرد: برای اولین بار امکان ثبت نام به صورت غیرحضوری و از طریق سایت فراهم گردیده است و علاقمندان می توانند برای ثبت نام از روز جمعه مورخ 22 بهمن تا جمعه 6 اسفند به سایت www.iycs.ir مراجعه نمایند.
گفتی است برگزاری دوره یک ساله آموزش فیلمسازی، برگزاری هفته های فیلم و عکس، برپایی نمایشگاه های عکس، نشست های تخصصی، برپایی ورک شاپ های تخصصی برپایه موضوعات ضروری روز و ... از جمله فعالیت حوزه آموزش و فرهنگ انجمن سینمای جوانان ایران است.موضوع مطلب : عمومی 2

ارسال شده در: ۱۳۸٩/۱۱/٢۳ :: ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ :: توسط : رضاموضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
RSS Feed