مینیاتور
سلامی چو بوی خوش آشنایی
 

فهرست اسامی نامزدهای فیلم مستند پانزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.


به گزارش خبرگزاری مهر، هیئت داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه‌ای و پس از جمع آوری و شمارش آرا، نتایج زیر را برای دریافت تندیس و دیپلم افتخار پانزدهمین جشن سینمای ایران اعلام کرد.

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند

1- مظفر حسین خانی هزاوه برای فیلم "خاک و تاک"،2- بابک سراب برای فیلم "فصل غمناک زندگی"
3- حسن نقاشی برای فیلم "مهرا".
 
نامزدهای بهترین فیلم کوتاه مستند
 
1- "ارتفاع امید" به تهیه‌کنندگی سیروان مظهری،2- "خاک و تاک" به تهیه‌کنندگی زهرا مرجانی،3- "مهرا" به تهیه‌کنندگی مینا مشهدی مهدی- حسن نقاشی.

نامزدهای بهترین کارگردان فیلم نیمه بلند مستند
 
1- محسن استاد علی برای فیلم "عادت می‌کنیم"،2- آزاده بیزارگیتی برای فیلم "فرشته روی شانه راست من"، 3- پالیز خوشدل، زینب تبریزی برای فیلم "سلاطین خیابان‌ها"،- سید محمد صادق جعفری برای فیلم "حجاب در حجاب"،5 ـ حسن قهرمانی برای فیلم "چه شور بود دریاچه من".
 
نامزدهای بهترین کارگردان فیلم بلند مستند
 
1- مهدی باقری برای فیلم "پیرپسر"،2- آیدا پناهنده برای فیلم "خانه قمرخانم"،3- ارد عطارپور برای فیلم "خلیج فارس"،4- محمدعلی فارسی برای فیلم "معلم"،5- رایا نصیری برای فیلم "یک آن".
 
نامزدهای بهترین فیلم بلند مستند
 
1- "خانه قمرخانم" به تهیه کنندگی آیدا پناهنده،2- "پیرپسر" به تهیه کنندگی کتایون شهابی،3- "خلیج فارس" به تهیه‌کنندگی ارد عطارپور، 4- "معلم" به تهیه کنندگی محمدعلی فارسی- مرکز گسترش سینمای تجربی، 5- "یک آن" به تهیه‌کنندگی رایا نصیری.

نامزدهای بهترین پژوهش
 
1- آزاده بیزارگیتی برای فیلم "فرشته روی شانه راست من"،2- ارد عطارپور ـ سعید ملیح برای فیلم "خلیج فارس"،3- محمدعلی فارسی برای فیلم "معلم"،4- حسن قهرمانی برای فیلم "چه شور بود دریاچه من"،5- محمدرضا هاشمیان برای فیلم "سبز سفید سرخ".

*نامزدهای بهترین تدوین
 
-1 زینب تبریزی، پالیز خوشدل برای فیلم "سلاطین خیابان‌ها"،2- بابک حیدری برای فیلم "عادت می‌کنیم"، 3- سعید خدارضایی برای فیلم "خلیج فارس"،4- بابک سالک، آرش زاهدی برای فیلم "اصل کپی برابر اصل"،5- بهمن کیارستمی برای فیلم "حجاب در حجاب".
 
نامزدهای بهترین فیلمبرداری
 
1- عماد خدابخش برای فیلم "خانه قمرخانم"،2- مصطفی خلیلی راد ـ روح الله مولوی برای فیلم "حجاب در حجاب"، 3- پالیز خوشدل، فراز فشارکی برای فیلم "سلاطین خیابان‌ها"،4- عبدالله شکری برای فیلم "چه شور بود دریاچه من"،5- محمد نوری، حشمت نارنجی برای فیلم "ارتفاع امید".
 
نامزدهای بهترین صدابرداری،‌صداگذاری و موسیقی
 
1- پرویز آبنار برای صداگذاری فیلم "ده‌نمکی‌ها"،2 ـ بابک بهداد، ساسان زا برای صداگذاری فیلم "فرشته روی شانه راست"، 3- کسری پاشائی برای موسیقی فیلم "سلاطین خیابان‌ها"،4- سعید خدارضایی برای صداگذاری فیلم "خلیج فارس"، 5- امیرحسین قاسمی برای صداگذاری فیلم "پیر پسر"،6- مهدی صادقی برای صدابرداری فیلم "خانه قمرخانم"، 7 ـ علیرضا علویان برای صداگذاری فیلم "عادت می‌کنیم"،8- مهرشاد ملکوتی برای صداگذاری فیلم "خانه قمر خانم".
 
جشن مستقل فیلم مستند پانزدهمین جشن سینمای ایران شنبه 12شهریورماه ساعت 20:30 در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.


موضوع مطلب : جشنواره ایران

ارسال شده در: ۱۳٩٠/٦/۱۱ :: ۱۱:٥۱ ‎ب.ظ :: توسط : رضا



موضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
RSS Feed