مینیاتور
سلامی چو بوی خوش آشنایی
 

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سی امین دوره جشنواره فجر ، اسامی کاندیداهای بخش های مختلف به شرح ذیر است.


کاندیداهای بهترین فیلم (به تهیه کننده):
1- سعید سعدی ، سیما فیلم برای فیلم روزهای زندگی
2- سید ابوالقاسم حسینی، بنیاد سینمایی فارابی  برای  فیلم ملکه
3- داریوش مهرجویی برای فیلم نارنجی پوش
4- رضا رخشان برای فیلم ضد گلوله
5- علی سرتیپی ، مهدی داوری برای فیلم پل چوبی
6- منوچهر محمدی برای فیلم بوسیدن روی ماه
کاندیداهای بهترین کارگردانی :
1- داریوش مهرجویی برای کارگردانی فیلم نارنجی پوش
2- محمد علی باشه آهنگر برای کارگردانی فیلم ملکه
3- پرویز شیخ طادی برای کارگردانی فیلم روزهای زندگی
4- همایون اسعدیان برای کارگردانی فیلم بوسیدن روی ماه
5- مانی حقیقی برای کارگردانی فیلم پذیرایی ساده
کاندیداهای بهترین فیلم نامه:
1- همایون اسعدیان برای نگارش فیلم نامه بوسیدن روی ماه
2- پرویز شیخ طادی برای نگارش فیلم نامه روزهای زندگی
3- محمد رضا گوهری و محمد علی باشه آهنگر برای نگارش فیلم نامه ملکه
4- وحیده محمدی فر ، داریوش مهرجویی برای نگارش فیلم نامه نارنجی پوش
5- مصطفی کیایی برای نگارش فیلم نامه ضد گلوله
کاندیداهای بهترین بازیگر زن :
1- هنگامه قاضیانی برای بازی در فیلم روزهای زندگی
2- بهناز جعفری برای بازی در فیلم تلفن همراه رییس جمهور
3- لیلا حاتمی برای بازی در فیلم نارنجی پوش
4- مهناز افشار برای بازی در فیلم پل چوبی
5- شیرین یزدان بخش برای بازی در فیلم بوسیدن روی ماه
6- ترانه علیدوستی برای بازی در فیلم پذیرایی ساده
کاندیداهای بهترین بازیگر مرد:
1- حمید فرخ نژاد برای بازی در فیلم های گشت ارشاد ، روزهای زندگی
2- فرهاد اصلانی برای بازی در فیلم های خرس ، زندگی خصوصی
3- حسین یاری برای بازی در فیلم یک سطر واقعیت
4- رضا عطاران برای بازی در فیلم  خوابم می آد
5- میلاد کی مرام برای بازی در فیلم ملکه
6- مصطفی زمانی برای بازی در فیلم یه عاشقانه ساده
کاندیداهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
1- یکتا ناصر برای بازی در فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه
2- ویشگا آسایش برای بازی در فیلم برف روی کاج ها
3- شبنم مقدمی برای بازی در فیلم بوسیدن روی ماه
4- میترا حجار برای بازی در فیلم نارنجی پوش
5- بیتا فرهی برای بازی در فیلم در انتظار معجزه
کاندیداهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
1- اکبر عبدی برای بازی در فیلم خوابم می آد
2- حمید آذرنگ برای بازی در فیلم ملکه
3- ساعد سهیلی برای بازی در فیلم گشت ارشاد
4- افشین هاشمی برای بازی در فیلم بی خداحافظی
5- پولاد کیمیایی برای بازی در فیلم گشت ارشاد
6- احمد مهران فر برای بازی در فیلم یک عاشقانه ساده
کاندیداهای بهترین فیلم برداری :
1- علیرضا زرین دست برای فیلم ملکه
2- حسین جعفریان برای فیلم بوسیدن روی ماه
3- امیر کریمی برای فیلم روزهای زندگی
4- حسن پویا برای فیلم راه بهشت
5- تورج منصوری برای فیلم پل چوبی
کاندیداهای بهترین تدوین :
1- واروژ کریم مسیحی ، مهدی سعدی برای فیلم روزهای زندگی
2- هایده صفی یاری برای فیلم نارنجی پوش
3- سعید شاهسواری برای فیلم بی خداحافظی
4- مهدی حسینی وند برای فیلم گیرنده
5- نیما جعفری جوزانی برای فیلم ضد گلوله
کاندیداهای بهترین صدابرداری:
1- نظام الدین کیایی برای نارنجی پوش
2- رضا تهرانی برای فیلم روزهای زندگی
3- پرویز آبنار برای فیلم بی خداحافظی
4- ساسان نخعی برای فیلم بوسیدن روی ماه
5- عباس رستگار پور برای فیلم ملکه
کاندیداهای بهترین صدا گذاری:
1- محمد رضا دلپاک برای فیلم خرس
2- فرامرز ابوالصدق برای فیلم روزهای زندگی
3- امیر حسین قاسمی برای فیلم ملکه
4- پرویز آبنار برای فیلم بی خداحافظی
5- مهران ملکوتی برای فیلم ضد گلوله
کاندیداهای بهترین صحنه و لباس:
1- علی نصیری برای فیلم روزهای زندگی
2- عباس بلوندی برای فیلم ملکه
3- پروین صفری برای فیلم پل چوبی
4- شهرام قدیری برای فیلم شور شیرین
5- لیلا حاتمی برای فیلم پله آخر
کاندیداهای بهترین چهره پردازی:
1- عباس صالحی برای فیلم روزهای زندگی
2- سعید ملکان برای فیلم ملکه
3- ایمان امیدواری برای فیلم خوابم می آد
4- رسول سید عربی برای فیلم آمین خواهیم گفت
5- عبداله اسکندری برای فیلم یه عاشقانه ساده
کاندیداهای بهترین موسیقی:
1- محمد رضا عقیلی برای فیلم روزهای زندگی
2- حسین علیزاده برای فیلم ملکه
3- ناصر چشم آذر برای فیلم گشت ارشاد
4- فردین خلعتبری برای فیلم یک روز دیگر
5- بردیا کیارس برای فیلم سلام بر فرشتگان
کاندیداهای بهترین جلوه های ویژه میدانی:
1- محسن روزبهانی برای فیلم ملکه
2- محسن روزبهانی برای فیلم روزهای زندگی
3- محسن روزبهانی برای فیلم ضد گلوله
4- جواد شریفی راد برای فیلم شور شیرین
5- عباس شوقی  برای فیلم خوابم می آد
6- حمید رسولیان برای فیلم گشت ارشاد
7- حمید سلیمانی برای فیلم راه بهشت
کاندیداهای بهترین جلوه های ویژه بصری:
1- کامران سحر خیز، امیر سحر خیز، سید هادی اسلامی برای فیلم سلام بر فرشتگان
2- فرهاد یوسفی، سعید حاجی میری برای فیلم بیداری
3- حسین افشار برای فیلم راه بهشت
4- حسین صفا برای فیلم روزهای زندگی
5- حسن ایزدی برای فیلم ملکه



موضوع مطلب : جشنواره ایران2

ارسال شده در: ۱۳٩٠/۱۱/٢۳ :: ۱:۳٤ ‎ق.ظ :: توسط : رضا



موضوعات
آرشيو وبلاگ
پيوندها
RSS Feed